ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ - ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΝΙΩΝ


ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΝΙΩΝ


Υποψήφιοι Πρόεδροι ΝΟΔΕ:
Μαρκουλάκης Γεώργιος του Κανάκη
Σφυριδάκης Κωνσταντίνος του Θεοχάρη


Υποψήφια μέλη ΝΟΔΕ : 

Βεστάκης Νικόλαος του Γεωργίου
Βλαχάκης Πέτρος του Πέτρου
Γιασαφάκης Αντώνιος του Αντωνίου
Δερμιτζάκης Ελευθέριος του Ιωάννη
Ζαχαριουδάκης Κυριάκος του Αντωνίου
Ζέλιος Παντελής του Βασιλείου
Ζερβέα Ευγενία του Νικολάου-Δημοσθένη
Ζερβουδάκης Παναγιώτης του Εμμανουήλ
Καπιδάκης Στέφανος του Σταύρου
Καραγιαννάκης Εμμανουήλ του Αργυρίου
Κοντογεωργοπούλου-Πατεράκη Χαρίκλεια (Χαρά) του Γεωργίου
Κουκλινός Ανδρέας του Μιχαήλ
Κουριδάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Κουρνιδάκης Ιωσήφ του Βασιλείου
Λουφαρδάκης Αναστάσιος του Σπυρίδωνα
Μανούσακας Ιωάννης (Βλαντάς) του Ιωσήφ
Παπαδάκης Χαράλαμπος (Χάρης) του Νικολάου
Ρουσσάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Τραχαλάκη Λουφαρδάκη Κυριακή του Γεωργίου
Φραγκάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου


Υποψήφιος Πρόεδρος ΔΗΜ ΤΟ Σφακίων :
Σοφούλης Χρήστος του Χρήστου

Υποψήφια μέλη ΔΗΜ ΤΕ Σφακίων:

Αμοιραδάκης Ιωσήφ του Παντελεήμωνος
Ζαχαρίας Παύλος του Παύλου
Καρκάνης Γεώργιος του Μανούσου
Μαγγελάκης Ιωάννης του Σταύρου
Μανούσακας Μανούσος του Ιωσήφ
Νικηφοράκης Χρήστος του Μανούσου
Πρωτοπαπαδάκης Παύλος του Χαρίτου
Σφηνιάς Μανούσος του Ιωσήφ
Χατζηδάκης Γεώργιος του Ιωσήφ


Υποψήφιος πρόεδρος ΔΗΜ ΤΟ Καντάνου-Σελίνου:

Δρακάκης Νικόλαος  του Χαράλαμπου           

Υποψήφια μέλη ΔΗΜ ΤΕ Καντάνου-Σελίνου:

Βλησίδης Ιωάννης του Στυλιανού
Κορακάκη Ιωάννα του Ευστρατίου
Λιατάκης Αριστείδης του Ελευθερίου
Μπιτσάκη Μαρία του Νικολάου
Πενταράκης Γεώργιος του Ιωσήφ

Τζατζάνης Αλέξανδρος του Αντωνίου
Φιωτάκης Νικόλαος του Μιλτιάδη
Φιωτάκης Μιλτιάδης του Νικολάου
Φραγκιουδάκης Εμμανουήλ του Νικολάου

Υποψήφιος πρόεδρος ΔΗΜ ΤΟ Πλατανιά:

Κουβαριτάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη


Υποψήφια μέλη ΔΗΜ ΤΕ Πλατανιά: 
Γιανναδάκης Ελευθέριος του Άνθιμου
Δερμιτζάκης Νικόλαος του Νικήτα
Καλογεράκης Ιωάννης του Στυλιανού
Κατάκης Γεώργιος του Θεόφιλου
Κουβαριτάκη Νεκταρία του Ιωάννη
Κουκουνάκης Μιχαήλ του Γεωργίου
Μαραγκάκης Αντώνιος του Γεωργίου
Παρασκάκης Ματθαίος του Στυλιανού
Τσερκάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος Πρόεδρος ΔΗΜ ΤΟ Κισσάμου:
 Καρτσωνάκης Γεώργιος του Βασιλείου


Υποψήφια μέλη ΔΗΜ ΤΕ Κισσάμου: 

Βρουχάκης Δημήτριος του Γεωργίου
Θεοδωρογλάκης Μιχαήλ  του Θεοδώρου
Κομπογενιτάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
Λιουδάκης Δημήτριος του Στυλιανού
Μενεγάκη Παναγιώτα του Παναγιώτη
Ξηρουχάκης Στυλιανός του Εμμανουήλ
Παπαδάκης Αντώνιος του Αλεξάνδρου
Ρημαντωνάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Φουρναράκης Εμμανουήλ του Δημητρίου


  
Υποψήφιος Πρόεδρος ΔΗΜ ΤΟ Χανίων:
 Δρακάκης Πέτρος του Ανδρέα



Υποψήφια μέλη ΔΗΜ ΤΕ Χανίων: 

Γιαννουδάκης Νικόλαος του Αποστόλου
Καλαϊτζάκης Νεκτάριος του Ιωάννη
Καμαριανάκης Βασίλειος του Ιωάννη
Κυριακάκης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
Κωστοπούλου Αγγελική του Γεωργίου
Μπροκαλάκη Υψηλάνθη του Εμμανουήλ
Μπικάκη Αικατερίνη του Δημητρίου
Νταμπάκη Αικατερίνη του Ιωσήφ
Πετρώφ Πέτρος του Παύλου
Ποντικάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Πούλακας Γεώργιος του Βασιλείου
Σαρικάκης Ιωσήφ του Χρήστου

  
Υποψήφιοι Πρόεδροι ΔΗΜ ΤΟ Αποκορώνου:
Κοκολάκης Νικόλαος του Γεωργίου
Ρωμανιάς Αντρέας του Νικολάου



Υποψήφια μέλη ΔΗΜ ΤΕ Αποκορώνου:

Γεωργιλάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ  
Γλεντζάκης Ιωάννης του Ιωσήφ
Καβρουδάκης Παναγιώτης του Ευστρατίου
Κοκολογιάννης Δημήτριος του Ιωάννη
Καπριδάκης Γεώργιος του Μανούσου
Λαγαράκης Νικόλαος του Αντωνίου
Μαριδάκη Πολυτίνη του Σταματίου
Μπαλαματσιάς Σπυρίδων-Χρήστος του Λαζάρου
Νενεδάκης Βαρδής του Θεοδώρου
Παπαδάκης Κωνσταντίνος του Ανδρέα
Παπαδημουλά Ηλιάκη Ιωάννα του Αντωνίου
Πιπεράκης Ευάγγελος του Αρτεμίου

  
 Υποψήφιοι Σύνεδροι :

1.    Βεστάκης Νικόλαος του Γεωργίου
2.    Γλεντζάκης Ιωάννης του Ιωσήφ
3.    Ζαχαριουδάκης Κυριάκος του Αντωνίου
4.    Καλαϊτζάκης Νεκτάριος του Ιωάννη
5.    Κελαϊδής Εμμανουήλ του Νικολάου
6.    Κουκλινός Αντρέας του Μιχαήλ
7.    Κουρνιδάκης Ιωσήφ του Βασιλείου
8.    Λουφαρδάκης Αναστάσιος του Σπυρίδωνα
9.    Μανούσακας Ιωάννης (Βλαντάς) του Ιωσήφ
10. Μαρκουλάκη -Νικολουδάκη Ευγενία του Γεωργίου
11. Μπικάκη Αικατερίνη του Δημητρίου
12. Νταμπάκη Αικατερίνη του Ιωσήφ
13. Παπαδάκης Χαράλαμπος (Χάρης) του Νικολάου
14. Τραχαλάκη-Λουφαρδάκη Κυριακή του Γεωργίου
15. Φραγκάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου


Σας ενημερώνουμε ότι για τους υποψήφιους προέδρους της ΝΟΔΕ και ΔΗΜΤΟ έως 1 σταυρό προτίμησης.

Για τα υποψήφια μέλη της ΝΟΔΕ και ΔΗΜΤΟ έως 3 σταυρούς προτίμησης.

Για τους υποψήφιους συνέδρους έως 4 σταυρούς προτίμησης.



Ο πρόεδρος ΝΕΦΕ Χανίων

Μιχάλης Γ. Μακρογιαννάκης


Από το Blogger.